הסתרת צלקות

הסתרת צלקות

יש האומרים כי הפנים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו, ואכן הן מסמנות אירועים שונים שעברנו במהלך חיינו – כווייה לא נעימה, מזכרת מניתוח, סימנים של פצעונים שניסינו לפוצץ והרשימה עוד ארוכה…

לפני שנדבר על הסתרת צלקות חשוב שקודם כל נבין –  איך בכלל נוצרת צלקת? לגוף שלנו יש יכולת מדהימה להתחדש ולרפא את עצמו. עם זאת, לעיתים אותו תהליך משתבש כאשר במהלך הריפוי נוצרים יותר מידי סיבי קולגן. התוצאה של ייצור הקולגן מתבטאת בהיווצרות צלקות על העור.

ישנן צלקות פחות בולטות בגופינו, כאלו שלרוב מוסתרות על ידי בגדים או ממוקמות על כפל שמסתיר אותן. עם זאת, ישנן גם צלקות פחות נעימות על העור שנחשבות בולטות וקצת יותר קשה להסתיר.

עם זאת, צלקות הן לא גזרה משמיים ויש דרכים שונות להסוות אותן. דרך אחת לטשטש צלקות היא באמצעות ניתוח. בדרך זו נהוג לבחור כאשר מדובר בצלקת מאוד גדולה כתוצאה מפגיעה או מניתוח. דרך נוספת, יצירתית יותר, לטפל בצלקת היא בעזרת קעקוע מתאים שישתלב עם הצלקת.

הדרך השלישית והקלה ביותר לפתור את הבעיה היא בעזרת איפור. האיפור אכן דורש התעסקות גדולה יותר ביום-יום בהשוואה לשיטות האחרות אבל יכול בהחלט לספק את הכיסוי הגבוהה ביותר!

קרם הקאמופלאג’ נחשב פורץ דרך בתחום כיסוי הצלקות וזאת מפני שפותח בשיתוף פעולה הדוק של רופאי עור ומדענים. הקרם מתאים לכל סוגי העור ומגיע ב12 גוונים שונים כדי להבטיח כיסוי מושלם. יתר על כן, הקרם עמיד מעל ל-72 שעות ולכן יכול להתאים גם כמייקאפ.

דוגמה לכיסוי המושלם של הקומפלאג’ ניתן לראות בסרטון הבא תוך כדי כיסוי קעקוע:

רוצה לנסות את הקאמפולאג’?

זה פשוט מאוד! בחרי לעצמך את הגוון המושלם, במידה ואת מסתבכת נשמח לעזור לך, רק שלחי הודעה למספר – 052-4026902

אחרי שהחלטת מה הגוון האידיאלי עבורך, הזמיני אותו דרך האתר וקבלי אותו תוך 1-2 ימי עסקים!

למידע נוסף על הסתרת צלקות

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *