4 סיבות להשתמש בג'ל גבות

4 סיבות להשתמש בג'ל גבות

יש הטוענים כי העיניים הם החלונות להנשמה, ואם כך אז הגבות הן וודאי הווילונות. הגבות משמשות כמסגרת של הפנים, ומשחקות תפקיד מרכזי בכל הבעות הפנים שלנו. על כן לא משנה כמה תשקיעי בלוק שלך – גבות לא מתאימות ייצרו מראה לא מושלם. אם את עדיין מחפשת את הדרך ליצור גבה מושלמת ג’ל הגבות יעשה את העבודה בגלל 4 סיבות מרכזיות.

ג’ל גבות נותן אפקט עבה יותר לגבה שלך. לפני הכל, ג’ל הגבות נותן אפקט עבה יותר לגבה שלך, הגוון והמרקם שהג’ל נותן לגבה מאפשר את המראה העבה שכולן מייחלות לו ומתאים לכל לוק.

חוסך התארגנות. יתרון נוסף משמעותי לג’ל הגבות הוא שהוא כל כך קל לשימוש! ביחס לסוגי איפור אחרים, הג’ל קל ומהיר לשימוש, ויכול לשדרג לך את המראה תוך זמן קצר. כך תוכלי להגיע למראה המבוקש בבוקר מבלי לוותר על שעות שינה חשובות.

יכול להוסיף גוון כהה יותר לגבות. הגבה שלך בגוון בהיר? ג’ל הגבות ייתן לך את המענה המושלם, מפני שהוא מגיע בגוונים שונים תוכלי למצוא את הגוון המתאים כדי לתת אפקט כהה יותר לגבות שלך וליצור יותר “נוכחות”.

שומר שכל שערה תישאר במקום. לפעמים גירוד בגבה או שיפשוף קל בעין יכולים לגרום לשערות הגבה להתבלגן וליצור מראה לא אסתטי. כשאת מורחת ג’ל גבות הוא “מקבע” אותן ומונע את אותם מקרים של שיער סבוך.

ג’ל הגבות של MALU WILZ

ג’ל הגבות של מאלווילז מומלץ במיוחד. הוא משפר את הצבע הטבעי של הגבות ומעצב אותן לצור מושלמת. המברשת איתה מורחים את הגל מספקת את הצבע האידיאלי ופיזור סיבים אחיד. יתר על כן, סיבי היי-טק חדשניים מוסיפים באופן אופטי צפיפות לגבות על ידי מילוי אזורים דקים ולא אחידים ובכך גורמים להם להיעלם.

אז מוכנה להתחיל? זה פשוט!

בחרי את הגוון המבוקש, הזמיני אותו במשלוח עד הבית והתחילי בשימוש!

למידע נוסף על עיצוב גבות 

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *