הסתרת פיגמנטציה

הסתרת פיגמנטציה

בשל הביקוש הרב, טיפולי הסתרת פיגמנטציה נהיו פופולריים מאוד בשנים האחרונות. אך לפני שמתחילים לחפש פתרון לבעיה חשוב קודם להבין – מהי פיגמנטציה? מקור צבע העור שלנו הוא בפיגמנט שנקרא מלנין, אשר מיוצר על ידי תאים מיוחדים בגוף. כאשר אותם תאים נפגמים, ייצור המלנין נפגע ועשוי לייצר מלנין יתר על המידה וכתוצאה מכך נוצרים כתמי צבע על הפנים. ייצור המלנין יכול להיפגע מגורמים רבים, שחלקם ניתן למנוע, כמו חשיפה לא מבוקרת לשמש או הליכי הסרת שיער. עם זאת, חלק מהגורמים לפיגמנטציה בלתי ניתנים לשליטה על ידינו, כמו שינויים הורמונליים, טראומה של העור, הריון וכן הלאה.

פיגמנטציה יכולה לפגוע באסתטיות הפנים וליצור גוון לא אחיד של העור ועל כן פותחו פתרונות שונים לבעיה. אחת הדרכים היותר מקובלות של הסתרת פיגמנטציה הינה באמצעות טיפולים שונים מדכאי מלנין. אותם טיפולים, מעבר להיותם יקרים, עשויים ליצור תלות בחומרים ועל כן במידה ומפסיקים את השימוש הפיגמנטציה חוזרת.

דרך נוספת להתמודדות עם הבעיה היא להסתיר את הפיגמנטציה באמצעות מוצרי איפור שונים. פתרון זה הוא ממוקד ולא תמידי כמובן אבל הוא זול יותר וזמין יותר. יתר על כן, יתרון מרכזי שיש לאיפור להסרת פיגמנטציה הוא שלעומת הטיפולים השונים ניתן להבטיח באמצעותו הסתרה מוחלטת של כל הכתמים!

המוצר המומלץ ביותר להסתרת פיגמנטציה הוא הקאמופלאג’ אשר מספק בזמן קצר הסתרה מושלמת של הכתמים! המוצר פותח בשיתוף פעולה הדוק של מדענים ורופאי עור אשר הגיעו לנוסחה המושלמת שמבטיח כיסוי עמיד מאוד. ניתן להשתמש במוצר לכל אירוע ללא דאגה, זאת מפני שמבטיח הסתרה למשך 72 שעות ועמיד במים.

אז איך משתמשים? הצעד הראשון לעבר הסתרת הפיגמנטציה היא לבחור את הגוון המושלם בשבילך. יש 12 גוונים שונים, כהים ובהירים, כך שכל אחת יכולה למצוא גוון מתאים. ניתן לצפות בסרטון ההדרכה המצורף בכדי להבין את השימוש בגוונים השונים. במידה ואת עדיין מתסבכת עם בחירת הצבע האידיאלי נשמח לעזור לך עם התאמת צבע במספר – 052-4026092

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *