מסקרה או ריסים מלאכותיים?

מסקרה או ריסים מלאכותיים?

מסקרה או ריסים מלאכותיים – מהי השיטה המומלצת לריסים מלאים וארוכים?

בשנים האחרונות טרנדים בעולם האיפור באים והולכים – אבל ריסים מלאים וארוכים תמיד נשארים באופנה. המסקרה והריסים המלאכותיים שניהם פותחים את העיניים, גורמים להן להיראות גדולות יותר ובכך משנות את כל מבנה הפנים. אבל כשרוצים לקבל ריסים מלאים וארוכים, במה עדיף להשתמש מבין השתיים?  לכל אחת מהאופציות יש שימושים שונים, יתרונות וחסרונות.

יתרונות המסקרה

במידה ואת בעלת ריסים ארוכים טבעית – מסקרה תהיה האופציה הטובה ביותר עבורך. ראשית, היא תיתן לריסים שלך נפח במראה טבעי יותר. סיבי המסקרה יעניקו לריסים אורך טבעי, יתפיחו אותם ובכך ייתנו להם נפח. נוסף על כך, מריחת המסקרה פחות מסורבלת, מהירה ונוחה יותר מהדבקת הריסים המלאכותיים. יתרון בולט נוסף למסקרה הוא כמובן כי בעת מריחתה הסיכויים שהריסים שלך ייפלו לתוך המרק בארוחת הערב נמוכים יותר.

המסקרה לרוב משתלמת יותר מהלחמת ריסים אצל בעל מקצוע. היום ניתן למצוא מסקרות איכותיות במחירים נוחים, אשר יספיקו לכם למספר רב של פעמים.

חסרונות המסקרה

צבע המסקרה עשוי להימרח על הפנים במקרה של נגיעה או רטיבות באזור העיניים, המריחה תתבטא בכתמים שחורים – מהם עדיף להימנע.

חסרון בולט של המסקרה הוא כי המסקרה יכולה לתת אפקט ארוך יותר לריסים הקיימים. במידה ויש לך ריסים קצרים יחסית המסקרה אינה יכולה לתת אורך משמעותי כמו הריסים המלאכותיים.

 

יתרונות הריסים המלאכותיים

הריסים המלאכותיים ייתנו לך את האורך והנפח שחלמת עליהם – מה ששום מסקרה לא תצליח לנצח. עם מגוון רחב של סגנונות של ריסים תוכלי בכל איפור להעניק לעינייך נפח בסגנון שונה לגמרי. כל זאת עם אורך שונה, עובי אחר או אפילו גוון שונה!

 

חסרונות הריסים המלאכותיים

בכדי להדביק את הריסים יש להשתמש בדבק, מעבר לעובדה שזה הופך את השימוש למעט מסורבל, זה יכול להיות מסוכן. אם העיניים שלך רגישות, דבק שיבוא במגע עם העין יכול להוביל לתגובה שלילית כמו דלקת או זיהום.

מעבר לסיכון שבשימוש בריסים מלאכותיים, יש לקחת בחשבון כי אלו ייראו דרמטיים מאוד מה שיוצר מראה לא טבעי.

 

MALU WILZ מציעה מגוון רחב של מסקרות מקצועיות! לחצי כאן בכדי לבחור את המסקרה הבאה שלך 

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *