כל מה שאת צריכה לדעת על מים מיסלריים

כל מה שאת צריכה לדעת על מים מיסלריים

כל מה שאת צריכה לדעת על מים מסילריים

מים מיסלריים פרצו לעולם האיפור ברוח סערה בשנים האחרונות, ניתן למצוא אותם על המדפים של כל חנות טיפוח וכל מותג איפור כבר השיק גרסה משלו למוצר. הגיע הזמן שתגלי גם את מה סוד המוצר, למה את חייבת אחד ואיך בכלל משתמשים בו?

מים מיסלריים יכולים להיראות לכם בהתחלה כמו מים רגילים אבל אל תתנו למראה לבלבל אתכן! ברגע שתרגישו אותם תזהו את המרקם המיוחד, שנוצר בזכות כדורים זעירים של מולקולות שמן מטהר. אותן מולקולות מושכות אליהן לכלוך ושמן, כך שהן מסוגלות לנקות את העור מבלי לייבש אותו. על כן, כאשר המוצר איכותי הוא יכול להחליף סבון פנים, מסיר איפור וקרם לחות. המוצר נכנס לשוק הטיפוח המערבי רק בשנים האחרונות, אבל המקור שלו הוא בכלל בצרפת של ימי הביניים, לפני שהומצאה האינסטלציה מודרנית והמים היו מזיקים לעור. עם השנים, המוצרים והטכנולוגיות החדשות שהומצאו גרמו למים המיסלריים להיזנח, אולם העובדה שבניגוד ליתר מסירי האיפור, הם יכולים להסיר איפור מבלי להשאיר פנים שומניות, גרמו להם לחזור בגדול לחיינו.

למים המסילריים יתרונות רבים, בניהם העובדה שהם אינם מכילים כלל האלכוהול ועל כן אינם גורמים לתחושות עקצוצים. נוסף על כך, נוסחת החומר קלה ועדינה, כך שאין כל צורך לשטוף אותו וניתן להשלים את השימוש ללא כל מעורבות של מים. בזכות כל התכונות המיוחדות שלהם, למים המסילריים יש שימושים שונים: 

  1. ניקוי העור בבוקר- בין כל הריצות של הבוקר, למי באמת יש זמן לנקות את הפנים כמו שצריך כל בוקר? לכן מים מיסלריים הם הפתרון האידיאלי, בעזרת חתיכת צמר גפן וכמה טיפות מים מיסלריים על העור, תוכלי לנקות את העור היטב במינימום מאמץ!
  2. שוב חזרת הביתה מאוחר והדבר האחרון שבא לך לעשות הוא לעמוד ולהסיר את האיפור? עם מים מסילריים את אפילו לא צריכה מים – כבר מהמיטה את יכול להטפיח את המוצר על עורך ולנקות אותו מאיפור.
  3. ניקוי כפול – שימוש במים מסילרים בשילוב מוצר ניקוי נוסף יעניקו לעורך ניקוי עמוק ויסודי.
  4. שימוש מחוץ לבית – אחד היתרונות המשמעותיים של המוצר הוא שניתן להשתמש בו גם ללא כיור, כך שהוא שימושי גם במהלך טיולים, בעבודה, אחרי אימונים ובכל מקום מחוץ לבית.

עם זאת, חשוב לדעת שכמו ליתר המוצרים גם למוצר זה יש מגבלות, והוא אינו יכול להוריד לחלוטין איפור קשה להורדה. במקרה של מסקרה עמידה במים למשל, תאלצו להשלים את השימוש עם מסיר איפור נוסף.

אז ללא כל הקדמה נוספת, איך מתחילים להשתמש במוצר?
רכשי היום את “מיסלאר קלינסינג וואטר” ב₪176 וקבלי את המוצר במשלוח חינם עד הבית!מים מיסלריים תמיסה עדינה של 3 ב-1 לכל סוגי העור: מסיר איפור, משמש לניקוי וגם כמי פנים. MICELLar מסייע לקשור מים, לכלוך וזיהום המסיס בשומן ובזכות כך פעולת הסרת הליכלוך קלה מאד.

מסייע בהסרת איפור והפרשות חלב בעדינות ללא כל שפשוף. מכיל פנתנול אשר מחזק את תפקוד ההגנה של העור, מפחית את האדמומיות ועל השפעה מרגיעה. מתאים גם לעור פנים רגיש וגם לאזור העיניים. לא מכיל פרבנים, צבעים, שמנים מינרליים, בושם או מבוססי PEG.

אופן השימוש: את Micellar Cleansing Water יש להניח על פיסת צמר גפן, ולמרוח ממרכז הפנים כלפי חוץ. אין צורך לשטוף במים.

למידע נוסף על מים מסילריים