שנת יופי: מנוחת לילה טובה חשובה לעור

שנת יופי: מנוחת לילה טובה חשובה לעור

שנת יופי: מנוחת לילה טובה חשובה לעור

 

טיפוח לילה: הגוף והעור מתחדשים בזמן השינה. ואת זה, כמובן, אפשר לראות על גוון העור שלך! גלי עוד על שנת יופי ועל הדרך הטובה ביותר להשתמש בה לטיפוח העור כאן.

שנת יופי היא הרבה מעבר לתרופת סבתא! זאת מכיוון שאנחנו יודעים שבזמן שאנחנו ישנים בלילה, כל מיני דברים מתרחשים בגוף שלנו: הוא מתקן את עצמו, מתחדש ומנקה רעלים. ככל שהשינה שלנו ארוכה יותר ואיכותית יותר, כך גופנו מתפקד טוב יותר. ואפשר לראות את זה על העור שלנו. שנת יופי כשמה כן היא- תורמת ליופי שלנו.

התחדשות העור ואנטי-אייג’ינג

במהלך היום העור שלנו חשוף למגוון רחב של השפעות סביבתיות: קרינת השמש, אדי מכוניות, זיהום סביבתי ועוד.כל אלה גורמים נזק לעור שהגוף אחר כך צריך לתקן, בדרך כלל במהלך הלילה.

הורמוני גדילה מתחילים לעבוד במהלך הלילה וממריצים את התחדשות התא ובכך גם מגבירים את תיקון וחידוש נזקי העור. ככל שהשינה רגועה וארוכה יותר, כך הורמוני גדילה אלה יכולים לעבוד טוב יותר. לאורך זמן, שנת יופי יכולה לגרום לעור להיראות בריא, לתת לו גוון קורן ואפילו למנוע סימני הזדקנות.

שנת יופי: טיפים חשובים

הנה מספר טיפים בשבילך שיהפכו את שנת היופי וטיפוח הלילה שלך ליעילים ביותר.

  • שינה מספקת: תוודאי שאת ישנה מספיק במהלך הלילה. אנשים צריכים בממוצע 7-8 שעות שינה, חלק יותר וחלק פחות.
  • עקביות: הגוף שלנו אוהב עקביות, אז לכו למיטה באותה שעה ככל שניתן. זה יעזור לכן להירדם ויגביר את איכות השינה.
  • שגרת לילה מרגיעה: על מנת לקדם את שנת היופי שלך כדאי להירגע לפניה. סרטי אקשן מסעירים, גלישה באינטרנט, בדיקת אימיילים ועוד יכולים לגרום לאי-שקט פנימי, שבתורו יכול להפריע לשינה. תפנקי את עצמך עם ספר מהנה, מוזיקה שלווה או אמבטיה מרגיעה לפני הכניסה למיטה.
  • סביבת שינה שקטה: הפכי את חדר השינה שלך לחשוך ושקט ככל הניתן. שעון מתקתק או אחד שמשתקף בו אור בוהק יכול להפריע לשינה. חדר השינה שלך צריך להיות לא חם מדי ולא קר מדי. וודאי שיש מספיק זרימה של אוויר צח לקרירות נעימה.

הטיפוח הנכון ללילה:

כמובן, שגרת הטיפוח שלך גם יכולה לתמוך בהתחדשות העור במהלך הלילה. ראשית, נקי היטב את העור לפני שאת נכנסת למיטה כדי להסיר כל זכר להשפעות הסביבתיות של היום. תכשירי ניקוי עם רכיבים פעילים מיוחדים מגרים את מערכת ניקוי הרעלים של העור ומגינה עליו מפני חומרים מזיקים.

בנוסף, רכיבים פעילים מסויימים שמורחים למשך הלילה יכולים לתמוך בתהליכי התיקון של העור. לדוגמה, חומצה היאלורונית מספקת לחות, קפאין יכול להאיץ את חילוף החומרים של התא ושמנים איכותיים מפחיתים את הקמטוטים והקמטים שנגרמים מיובש.

ג’ל הניקוי DETOX CLEANSING  ומסכת הלילה GOOD NIGHT CREAM & MASK מספקים את הרכיבים הפעילים הנכונים שיתמכו בצורה אופטימלית בטיפוח היופי של עורך במשל הלילה. גלי עוד על המוצרים כאן.

לרכישת ג’ל הניקוי DETOX CLEANSING לחצי כאן